Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » CCTV 4 kamerás megfigyelő...

CCTV 4 kamerás megfigyelő rendszerre 2MP es HD camera köthető e?

Figyelt kérdés

Van egy CCTV 4 kamerás megfigyelő rendszerem. 2 kamerának nem jó az éjjel látója. Vettem egy kamerát, aminek ugyan olyan a csatlakozója mint amit a rendszerhez kaptam.Amit külön vettem kamerát, 2MP es, nem ad képet. Az infrája világit, de a monitoron se sötétbe, se világosba nem ad képet.


Össze lehet pározni?

Köszönöm a segítségeket.



2021. márc. 24. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nos, mivel a világon minden kamera tökegyforma, ezért... izé, várj, nem, nem egyformák. De mivel pontosan megadtad a tipusukat, illetve a technikai specifi... Várj. Nem, ezt sem adtad meg.

Szóval annyit tudunk, hogy valamilyenkamerarendszer és valamilyen kamera. Hm, hm. Ez bőven elég tulajdonképpen. A válasz pedig a következő:

Lehetséges, hogy nincs kizárva az, hogy vagy igen, vagy nem. De nem biztos.

2021. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!