Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mik azok, amelyek lassítják...

Mik azok, amelyek lassítják egy fényképezőgép sorozat felvétel számát? Nem tudom érthető-e, szerintem nem. Szóval hogyan lehet egy fényképezőgépből kihozni a legnagyobb sorozat számot másodpercenként?

Figyelt kérdés
Mik azok a beállítások amivel maximalizálni lehet?
2021. ápr. 21. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a belső memória függvénye, mennyi képet bír eltárolni a feldolgozásig. De a sebességet lehet növelni, ha teljes nyíláson fotózol, vagy manuális obi van a gépen. Nem kell rekeszt mozgatni. Legalábbis az én gépemen. Illetve kétféle sorozat van, egyik azonnal lövi a következőt, másik meg előbb felvillantja az elkészült képet. Szekvenciális, meg a jó ég tudja milyen néven futnak.
2021. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A használati utasításban általában felsorolják


pl.

Képméret Képminőség ISO Fókuszmód Fókusz/zár elővál, Gyors AF stb...

2021. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azaz memória és processzor függvénye
2021. ápr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
amivel maximalizálni lehet az alap ISO és manuális mód illetve mindenből a legalapabb beállítás
2021. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!