Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Autós feldélzeti kamerámmal...

Autós feldélzeti kamerámmal van valami (Navitel r200) help!?

Figyelt kérdés
Vettem egy Navitel r200 fedélzeti kamerát, raktam bele egy 8gigás kártyát. Azzal az volt a baj hogy max 1napot tudott felvenni. Vettem egy 500gigás kártyát. Beleraktam leformáztam és az összes videó amit felvett nem lehetett lejátszani mert sérült a fájl. Akkor utánna számítógépen leformáztam beraktam újra utánna faszán működött. De most így 3nappal később visszanéztem a felvételeket és benne van a 3napo felvétel viszont az első nap amit felvett azt rendesen le is játsza de a többire ugyan úgy kiírja hogy sérült fájl. Valakinek valami tipp? Valamit nemtudom hogy aki ismeri ezt a típust az nem tudja hogy hogy lehet ezen beállítani hogy mindig mikor megtelik akkor a régi felvételeket törölje automatikusan?

2021. máj. 6. 18:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem ajánlom senkinek, inkább válassza a drágább kategóriát de az legalább minőségi
2021. máj. 6. 18:58
 2/13 anonim ***** válasza:

miféle fájlrendszerre formáztad?


javasolnám az exFAT-ot!

2021. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

500 gigás kártya? Nagyobb nem volt?

Szerinted miért van az a műszaki adatok között, hogy "microSD kártya

max 64 GB"?

2021. máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

500 gigás kártya nincs. De ha 512-es is, nem hinném hogy kezeli.

Meg a kérdés, mire formáztad.

2021. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú a kártya?
2021. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az '500 gigás' kártyád a probléma forrása. Játékboltban vetted?

Hajintsd el, vagy vidd vissza és kérd el az árát.

Rakj bele helyette egy rendes 64 gigást és meg van oldva.

2021. máj. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
512 es kingston kártya exFatra lett formázva
2021. máj. 7. 18:45
 8/13 A kérdező kommentje:
3. Válaszolónak üzenem hogy ugyan mindegy mert 32gigással is próbáltam és azzal is ezt csinálta. Valami van a kamerával , az első napot mindíg felveszi és a többit már nem
2021. máj. 7. 18:47
 9/13 A kérdező kommentje:
Különbem meg azt se értem hogy a felvételek miért MOV fájlok? Avi nak kéne legyen
2021. máj. 7. 18:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor a beállításokat nézd meg, milyen felbontásra van állítva, mekkora darabolásra, loop be van e kapcsolva?
2021. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!