SJCAM 4000 1080p 60fps - mellet csak pár percet rögzít, miért?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Egy hete rendeltem egy SJCAM 4000-et. Mikor kicsomagoltam rögtön feltettem töltőre és az utasítást követve 2 óra múlva levettem. Azonban a kamera képtelen 5 percnél hosszabb videókat rögzíteni mert folyton lemerül. A töltés indikátor 2 óra után azt mutatja hogy fel van töltve, és egy nagyon kis ideig a képernyőn megjelenő akkumlátor sáv is max töltötségt mutat, de ár perccel később már a legalacsonyabb szintre meggy és lemerül.



2021. máj. 30. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kifogtál egy hibás akkut. Tartalékot nem vettél hozzá? Én kipróbálnám egy másikkal.
2021. máj. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gyanús, hogy hibás az akksi. reklamálj ott, ahonnan rendelted. vagy az akksit cseréljék ki, vagy az egész kamerát.
2021. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is hibás akksira gyanakodtam valószínűleg az lesz hogy veszek egy akkut hozzá, és ha továbbra is ezt produkálja vissza küldöm az egész kamerát. Amúgy mennyit kellene az akksinak kibírnia?
2021. máj. 31. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem ne költs rá mégtöbbet, de te tudod, hogy neked mennyit ér.


Sjcam-et annyira nem ismerem, de fél-egy órát minimum bírnia kellene, de GoPro, aminek a másolata 2-2,5 órát bír, úgyhogy ennek is illene.

2021. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!