Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Wifivel ellátott, kijelző...

Wifivel ellátott, kijelző nélküli autóskamerák hogyan közvetítik a képet telefonra?

Figyelt kérdés
Van mobilalkalmazás amit le kell tölteni és akkor valósidőben nézhető a kamera képe de ehhez kell internet? A kamera ad wifi jelet és ahhoz csatlakozik a telefon közvetlenül internet nélkül?

2021. jún. 20. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
kell internet
2021. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mihez kell az internet?
2021. jún. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

"Wifivel ellátott"

"hogyan közvetítik a képet telefonra?"

hagynék időt......

"A kamera ad wifi jelet és ahhoz csatlakozik a telefon közvetlenül internet nélkül?"

nalátod, elég volt az idő, ki is találtad hogy hogyan működik!

mint egy gopro, vagy bármiféle wifis kamera. A telefon és a kamera csatlakozik egymáshoz wifin. Smmi más nem kell hozzá!


"kell internet"

nem, nem kell! :D

2021. jún. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3: 2 vagyok, akkor megnyugodtam. Azt hittem már az autós cuccoknál is kezdik ezt a kreténséget, hogy felhő nélkül nem tudod üzembe helyezni. Házi kamerában már alig találni olyat ami coludfree.
2021. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!