Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon EOS 90D vagy Fujifilm...

Canon EOS 90D vagy Fujifilm X-T3? Melyiket választanátok és miért? Sport,természet,macro,éjszakai fotózás,4K video. DSLR géphez vagyok szokva,Milcem még nem volt.

Figyelt kérdés

Canon EOS 90D vagy Fujifilm X-T3?

Melyiket választanátok és miért?

Sport,természet,macro,éjszakai fotózás,4K video.

DSLR géphez vagyok szokva,Milcem még nem volt.



2021. júl. 6. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom hogy vagy vele, de én megláttam a 90D-t és egyből szerelmes lettem bele. Fantasztikus gépnek tartom. A Fujikat még nem próbáltam, milcem még életemben nem volt. Szóval én most 90D-re gyűjtök, addig marad a 80D
2021. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Hát ez egyéni preferencia kérdése. De ezek szerint volt már géped, ha ahhoz vannak obik, én biztos rendszeren belül maradnék a helyedben. Mint nem teljesen nulláról induló, nyilván tudod, hogy az üveg számít inkább, nem a váz, így azt nézd, hogy a te igényeihez mihez van megfizethető objektív. Canon használt piaca erős, ez nyomós érv szerintem.

Részemről milc és canon párti vagyok, de ez is olyan, hogy kinek mi áll jobban kézre és mihez szokott. Próbáld ki őket és lehet egy harmadikat választasz végül.

2021. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mindkettő gép nagyon jó gép, egyéni preferencia kérdése hogy dlsr-t vagy milcet akarsz.
2021. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!