Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Létezik olyan kábel, aminek...

A nagy Levin kérdése:

Létezik olyan kábel, aminek mindkét oldala mini hdmi?

Figyelt kérdés
Vagy valami átalakítóval esetleg? Egy mikroszkópkamerát szeretnék összekötni egy tablettel.
2021. dec. 16. 01:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Van olyan
2021. dec. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Az szerintem nem menne, mert a tableten csak kimenet van, így nem tudnád monitorként használni.
2021. dec. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lényegtelen hogy van-e ilyen kábel, két ilyen eszközt összekötve nem fogod azt az eredményt kapni amit elképzeltél.

A mikroszkóp kamera pontos típusát elárulhatnád ha nem titkos. Esetleg a tabletét is.

Gondolom nem csak azért kötnéd össze, hogy ne legyenek szerteszéjjel, hanem azt várod, hogy a kép a tableten jelenjen meg.

2021. dec. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A kamera: Toupcam XW 2.0 megapixel

A tablet: Lenovo Tab 2 A7-10f

Eddig asztali géppel használtam, de jó lenne egy kicsit mobilissabbá tenni. Akkor nem lehetséges tableten használni? A telepítő cd- van androidos app is a használatához.

2021. dec. 16. 18:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem USB-vel csatlakoztatod a géphez? Mert úgy menne valószínűleg...
2021. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De, de a tableten nincs usb port.
2021. dec. 16. 21:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Dehogynem.

Ahol töltöd.

2021. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit te mini HDMI-nek néztél, az szerintem micro USB. Mivel ezzel kötöd össze a géppel, más nem is nagyon lehet... Úgy tűnik, ezzel a tablettel nem fogod tudni külső kameraként összekapcsolni, mert ehhez OTG támogatásra lenne szükség, és nem látok utalást erre sehol, bár lehet, hogy tévedek. Ebben az esetben szerintem egy olyan adapterre lenne szükséged, aminek az egyik végén micro USB, a másikon USB-A anya csatlakozó van, ezt hívják USB OTG adapternek.
2021. dec. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. dec. 19. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!