Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon eos 80D vagy bármilyen...

Canon eos 80D vagy bármilyen más tipusu fényképezőgépnél lehet halk-üzemmódot csinálni vagy hogy hallkabban kattogjon?

Figyelt kérdés

Iskolai koncerteken fotózok viszont annyira zavaró legalábbis nekem amikor pl. Egy kislány csengőzik akkor hallatszik a gép kattogása.

Valaki tud segíteni ebben?

Előre is köszönöm!



#kamera #Canon #Sony #Fénylépezőgép
2021. dec. 18. 22:14
A kérdező szavazást indított:
Hangos
Halk
Segitspls
Koszi
3 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Némely gépben van silent shooting mód, amikor a tükör lassabban jár, kicsit halkabb. Az adott gép kezelési utasításában megtalálod, hogy van vagy nincs ilyen.

https://www.youtube.com/watch?v=OAbk4ak3VOs

2021. dec. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A zármódot elektronikusra kell állítani, de ez csak élő nézetben működik. Ilyenkor nincs se tükör, se mechanikus redőny zárhang. Nekem 90D van, szerintem 80D-ben is elérhető ez a beállítás.
2021. dec. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, miért nem lehet a használati utasítást megismerni. Nem tiltja semmi. :D Ott van benne a 138,. oldalon: Csendes felvétel (egyképes meg sorozat)

Egyébként elég zavaró az is. Valahogy az élőlények ki vannak hegyezve erre a nedves csattanásra. Lovasversenyen láttam, eredményhirdetéskor, taps, hangosbemondó, akármi, és a lovak füle a kettyenésekre mindig ráfordult. De az emberek is érzékelik. Zajcsökkentő huzatot szokás még ezen kívül használni. A legolcsóbb az az mcgoat.hu-n található. Kényelmetlen, izzasztó, satöbbi, de az a silent módú kattogásból még annyit elvesz, hogy már csak az veszi észre, aki észre akarja venni (minden csoportosulásban van olyan, aki a zene helyett azt figyeli :D )


Elektronikus zár a mesterséges világítások egyes fajtáinál problémákat okoz.

2021. dec. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!