Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fotózásra mennyire alkalmas...

Fotózásra mennyire alkalmas egy IPhone 13 pro?

Figyelt kérdés
Vagy azt a pénzt inkább egy tükrös gépbe fektessem?
2022. jan. 2. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A fotózás és a kamerás mobil annyira közel áll egymáshoz, mint a Formula 1 és a hóban driftelés Ladával.
2022. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Mindkettő más-másban jó. Arra viszont mindenképp gondolj, hogy egy DSLR gépnek sokkal nagyobb a szenzora, mint bármilyen telefonnak, ez pedig a legtöbbször sokat jelent.

Egyébként ez attól is függ, mire használnád főként, miket szeretnél fotózni?

2022. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Hétköznapi fotózásra kiváló. Profi fotózásra alkalmatlan.
2022. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Hát attól függ mit akarsz fotózni és hogyan és hol és miért, ... stb.

Én teljesen átszoktam az iPhone-ra, el is adtam a MILC-emet meg a DSLR-t is. Amit a 13 Pro tud az nekem bőven elég. Kirándulás, családi események, stb erre bőven jó. A tököm tele volt azzal, hogy mindig vinnem kellett a fotóstáskát, 2-3 obit hogy biztosan legyen ott minden. Áttenni gépre, szerkesztgetni, tárolgatni a sokgigányi raw-ot.. ehhh...

A 13 pro max bőven kibír egy egész napot. A reptárban csináltam vagy 700 képet, meg se kottyant neki.

Ha profibban szeretnél fotózni, kell az éjszakai fotóknál a kevés zaj, kell a hosszú gyújtótáv akkor persze nem elég.

2022. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a célod?


Ha csak beállítás nélkül fotózni akarsz akkor telefon, ha meg akarsz tanulni fotózni akkor pedig rendes fényképezőgép(Hozzá teszem hogy nem csak tükrös fényképezőgép létezik)

2022. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

Ezt azoknak találták fel, akiknek pénzük van, de eszük nincs.

Ha egy telefonra ráírjuk, hogy PRO Ultimate Max Power High Quality Monster Star Future Angel ...stb az attól még nem lesz fényképezőgép.

2022. jan. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben a fotózást komolyan akarod venni, úgy inkább vegyél egy rends fényképezőgépet. Viszont ha csak hobbi és nem cél a legjobb minőség, akkor nyugodtan használd a telefont.

Rengeteget fejlődtek a mobilok fotózás terén, és bámulatos hogy mikre képesek, de helyén kell kezelni a dolgot. Kiváltani egyelőre nem tudnak egy rendes cserélhető objektíves gépet, és a szenzorméret, optikai korlátok miatt soha nem is fogják tudni.

2022. jan. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!