Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mit rejt neked/önnek a fotózás...

Mit rejt neked/önnek a fotózás művészi vagy akár hobbi oldala?

Figyelt kérdés

(Tanfolyam vagy inkább autodidakta módon tanulsz meg bizonyos dolgokat s mélyülsz el önmagadban kép készítés közben?)

S hogy gondolod miért is fontosabb egyik vagy másik eltérően?



2022. jan. 10. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Uuu én autodidakta módon csakis!! imádok egyedül fejlődni elém rakott adatokkal. Nem szeretek senkire se várni, utálom, ha csapatban kell tanulnom. Ha valamit nem értek és gyakorolni kell akkor sokáig tudom gyakorolni, nem vár rám semmi, ha viszont valami megy és átlépek rajta akkor nem kell megvárni másokat! Ezt imádom benne. Mindkét oldalát imádom, hobbiból szeretem a művészi fotókat :D na, nem tudom rendesel elmondani, örülök a fejemnek, hogy feltette valaki ezt a kérdést :D

én van, hogy leállok állvánnyal valahova és hosszú perceket forgatgatom, álítgatom a gépet, aztán készítek képeket.

2022. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A fotózásnak profi és hobbi oldala van. Művészi lehet mind a kettő.


Van valaki aki nagyon szeretett volna tanítani (jó pénzért persze), de olyan dolgokat oktat ami engem nagyon lekorlátoz.

Mindent autodidakta szinten tanultam. Nem találtam meg a mesterem...

2022. jan. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Jó dolog az önképzés, csak az a baj vele, hogy fene tudja, mit tanulsz meg jól és mit rosszul. A külső ellenőrzés, felügyelet azért fontos, mert segít felügyelni a fejlődésed és a megfelelő mederbe tereli azt, ha épp letévednél a megfelelő útról.


Népszerű gondolat, hogy gyakorlat teszi a mestert, csak megfelelő ellenőrzés és korrekció nélkül nem mesterré tesz, hanem elmélyíti a hibákat - amiket akár annyira begyakorolhatsz, hogy már kijavítani sem lehet őket többé.


A helyes tanuláshoz mondjuk az sem árt, ha a tanár ért is hozzá, nem vak vezet világtalant. Ahogy az önjelölt fotósokból is egyre több van, úgy az önjelölt fotós tanárok is egyre többen vannak. Így egyre nehezebb eldönteni, hogy a kókler tanfolyama vagy az egyedül tanult hülyeségek ártanak többet.

2022. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3, hát ez az utolsó bekezdésed nagyon ül.
2022. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!