Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mennyit kérjek el egy fotózásért?

Mennyit kérjek el egy fotózásért?

Figyelt kérdés
Ti pl. Mennyit kértek érte? Nyilván idő és minőség függő is a dolog.

2022. jan. 11. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Pár kérdés felmerült..

Milyen géppel fotóznál? Kint, bent?

Van végzettséged?

A retusáló rendszert jól ismered ?

Mióta fotózol?

És nem mellékesen mi tartozik egy bizonyos összegű csomagba! Enélkül nehéz bármit is mondani.

2022. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Hópárducot a Himalájában vagy kölyköt egy bp-i játszótéren?
2022. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
40 ezer.
2022. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

fejtsd ki légyszives, hogy ki hol mikor miért

egy gyerekről kell pár portré, vagy egy esküvőt lagzival kell végifotózni délelőttől másnap reggelig és még lesz egy külön fotós nap is a párral?

2022. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

"Nyilván idő és minőség függő is a dolog."

Ilyen kérdésekkel én nem mernék pénzt kérni.

Én egyszer voltam úgy esküvőt fotózni, hogy megmondtam, egy kompakt gépem van, azzal megcsinálom, és rábízom az árat. Spórolni akartak, belementek.

Nagyon jó lett, elégedettek voltak. Nagy munka volt megcsinálni, fostam is tőle.

De nem csinálnám mégegyszer.

2022. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
2022. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%

Ha építkezésben kéne segítened, akkor mi alapján döntenéd el, hogy mennyit kérj érte?

Csak mert a cementes zsákok és téglák cipeléséhez még annyi szakértelem se kell, mint a fényképezőgép kezeléséhez. Az valahogy mégse szokott eszébe jutni az embernek, hogy annyira menő építkezésen segíteni, kipróbálom magam benne, hátha ahhoz is van érzékem, nem csak a fotózáshoz...

2022. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!