Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A fényképezőgépet hogy lehet...

Matyika 06 kérdése:

A fényképezőgépet hogy lehet átfesteni valami másik színűre? Mert amikor kibontottam szembesültem vele, hogy nem olyan színű amilyet szerettem volna. Van olyan hely ,vagy üzlet ahol csinálnak ilyet,hogy átfestik?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Veszel festéket és átfested. Nekem sem tetszett a Canon R5-öm feketében, tökre nem cuki festékszóróval át is festettem pinkre. Kicsit ráment a lencsére meg a kijelzőre de jól van az úgy.
2022. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Akkor vidd vissza.

Amúgy a fényképezőgép nem egy divatkiegészítő. Miért számít a színe?

2022. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Öntapadós műanyag "tapéta"
2022. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát de miért nem viszed vissza?
2022. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Én első körben megpróbálnám kicseréltetni az üzletben, ahol vettem, lehet, hogy eredményre vezetőbb lenne, mint olyan helyet keresni, ahol átfestik. Meg ugye a csere nem kerül pénzbe elvileg.
2022. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Pontosan hol vetted? Ha neten rendelted akkor vásárlástól való elállási jogod van asszem 1 hétig. Ha személyesen akkor 3 napig, amikor mindenféle indok nélkül vissza viheted (ha nem sérült + megvan a teljes csomagolás). Sehol nem festik át.
2022. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyesmiről én se hallottam még, hogy ilyesmit átfestenének.
2022. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Vegyél rá szilikon tokot.

[link]

2022. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszenek a fémszínű vázak, meg obik.
2022. jan. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!