Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A szomszéd lopja a virágokat...

A szomszéd lopja a virágokat a garázsból. Lejjebb több. Milyen kamerát lenne a legjobb felszerelni?

Figyelt kérdés
Nincs wifi, sem áram a garázsban. Nem drágák a virágok, nem az a probléma, hanem idegesítő. Anyukám kedvenc virágai, cserepestől. Aztán a kedves elkövető a szemetet is otthagyja cserébe. Nem tudom melyik szomszéd lehet, azért szeretnék kamerát felszerelni, hogy megtudjam. Olyan kellene ami kicsi, mert ha észreveszi, szerintem még azt is ellopja. Valaki tud valamilyet ajánlani? Én nem vagyok jártas a témában sajnos. Éjjellátó nem hiszem hogy kell rá, csak nem sötétben lopkod. Nevetnék, ha nem lenne bosszantó.

2022. máj. 19. 17:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%

1. ha nincs áram mit akarsz?

2. nem vagy te önjelölt ombutsmann..... személyiségi jogok! Helló!

2022. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

“ 1. ha nincs áram mit akarsz?”


Vadkamerát ismered?



“2. nem vagy te önjelölt ombutsmann..... személyiségi jogok! Helló!”


Te sem önjelölt netjogász. Ismered a magántulajdon és magánterület fogalmát? Na az az a terület, amit megfigyelhetsz a közterülettel ellenben.

2022. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha tudod, hogy a szomszédod lopja, akkor minek a kamera. Visszatartó erővel fog bírni? A felvétellel sem nagyon kezdhetsz semmit. Vagy megmutatod a szomszédnak, és ezt látván többet nem fog menni? Ha nincs se wifi, se áram úgy nehézkes lesz olyan kamerát találni, ami nagyon kicsi is és nehezen észrevehető.
2022. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Nincs zár a garázson?
2022. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Egy kamera nem olcsó, mármint egy virághoz képest, persze nem tudjuk milyen virágok.

nyilván idegesítő. Első körben valami jelöléssel próbálkoznék. Nem tudom mennyire közelíthető meg jól, ennek fényében próbálkoznék.

Csak olyat ami koszol, lábat vagy kezet, mármint nagyon. Lábon akkor jó mert lehet követni. Kifigyelni is érdemes lenne és simán lefényképezni.

Ha nem magán terület akkor nyugodtan meg lehet figyelni kamerával, de ezek 20k tól indulnak.

lehet kamu kamerát is kapni 3 -5k ért. Elem kell bele és frankón villog is a led :)


Ha még is szeretnél egy kamerát, van olyan amiben van ellem vagy akkumulátor, meg éjjel is lát de az pénzbe kerül...

20k tól a csillagos ég a határ. Kültéri ugye...

2022. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy vadkamera lenne a legjobb megoldás.
2022. máj. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

20-30at simán rádzánnék. Közös garázs egyebként. A személyiségi jogai nem érdekelnek, ne lopja a tulajdonom :D Plusz amúgy sem szeretnem feljelenteni, sem semmi hasonló, csak szeretném tudni hogy ki az, kicsit megszépíteni az ő napjait is. Pont mint ő a miénket.

Titeket nem idegesítene, ha édesanyátok hőn szeretett, és ajándékba kapott virágait lopkodná valaki rendszeresen, úgy uogy még szemetet is ott hagy? Máshol meg nem tudja tartani, néhanyat sötetétben kell tartani pár hónapra.

Kiírni már próbáltuk az elsőnél, hogx nagyon szépen kérjuk vissza a virágokat, mert nekünk sokat jelentenek… másnapra valaki beledobált a virágok dobozába pár leander levelet a mellettünk lévő bokorról.

2022. máj. 19. 18:23
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen vagy ehhez hasonló? + Power Bank amiről elműködik pár napot. Vagy a garázsból lehet tápot adni neki valahogy


[link]

2022. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Igazából 30 körül szerintem simán van. Németeknél tudom, hogy olyan 60-70 euró szokott lenni, sd-kártyára ment mozgáskor. Egyik ismerősöm éjjel a sün etetését kamerázta, mikor milyen sün meg macska jön.
2022. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
11%
Virág nem garázsba való ,ültesd ki szabadba vagy vidd be a lakásba .
2022. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!