Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mit gondoltok ennek a tájfotós...

Mit gondoltok ennek a tájfotósnak a portfóliójáról?

Figyelt kérdés
[link]

2023. máj. 2. 11:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
Retushegyek...
2023. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Mi azzal a probléma? Nem riportfotózás ez, hanem fine art fotózás.
2023. máj. 2. 14:17
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Kérdeztél, választ is kaptál...
2023. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
32%
Rizsavi féle giccseskedés.
2023. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Ez nagyon messze van Rizsavitól.
2023. máj. 2. 18:01
 6/29 Mojjo ***** válasza:
100%
Nekem ez a stílus nem jön be, túl sok, túl arcbamászós, túltolt. Számomra ez nem erősíti a táj szépségét, hanem épp ellenkezőleg, elvonja róla a figyelmet. De ezzel együtt sem gondolnám, hogy bármi baj lenne azzal, ha valakinek meg ez tetszik.
2023. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg szépek. Jól megválogatott pillanatok. Aki meg manapság azt gondolja, hogy bárki is kidolgozás nélkül tesz ki képeket, az nem tudom, hol él.

Ha ezek valódi pillanatok, akkor biztos sok munka van mögöttük. Ha csak photoshoppal összerakott képek, akkor is sok munka, de akkor tájfotózás szempontjából nem annyira értékes.

2023. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

#7 Nagyon régóta követem az emberkét, rengeteg videóját is láttam már. A képeire soha semmit nem rak rá ami ne lett volna ott eredetileg. Van ahol több az utómunka, van ahol kevesebb, de egytől egyig igényes munkákat ad ki a kezei közül. Van akinek sok, persze ezt megértem, viszont azt mondani rá hogy Rizsavi féle giccseskedés, nagyon meredek.

De persze akinek ez egy szinten van Rizsavival az igazából nem is értem hogy alkot véleményt.

2023. máj. 2. 20:42
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

Alaposan átgondolt, jól megcsinált képek. Látszik, hogy a fotós tett bele szaktudást, időt, energiát.


Egyéni szoc problémám, hogy én ezekre a képekre holnap már nem fogok emlékezni.

2023. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Én se rajongok az utómunkáért, mert elvesz a fotózás ott-helyben-jót művészetéből. Kis expo korrekció vagy élesítés belefér. De mikor már a hatodik görbét toligálja az illető odébb, meg ilyen filter olyan korrekció, az nekem is sok...


Véleményem szerint ezen képek nagy százaléka utólag lett ilyen amilyen, sajnos. Egy-kettő van ami érdekesebb, de sajnos a mai világban már közel lehetetlen egyedit, maradandót alkotni.


Ezek a képek is egy tucat. Lehet másik fotós aki szintén ezen a helyen megfordult, hasonló képeket produkált, csak nem pénteken állt oda ki hanem kedden...

2023. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!