Biztonsági kamerába van mikrofon hangszóró is rögzít hangot is ?

Figyelt kérdés
2023. máj. 12. 04:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyat veszel persze.
2023. máj. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attol fugg, melyiket veszed. A legtobb kamera rogziti a hangot, a rogzitett hang minosege viszont kerdeses a gagyi kameraknal (pl nem lehet erteni, hogy kozvetlenul a kamera alatt mirol beszelgetnek, csak azt, hogy beszelgetnek).

Nekem Reolink kameraim vannak, ehhez nem kell havi dijat fizetni, es nem lehet jammerolni sem. Hatrany, hogy vezetekrol kell kapnia az internetet (ezert nem jammerolhato), elony, nincs havi dij, 30 napig orzi a felveteleket, ejjel is tokeletesen veszi meg a 15 meterre levo fekete szinu macskat is, a kameratol kb 15 meterre tortent beszelgetes ertheto a felvetelen, az elmult ket evben csak a lencset kellett portalanitanom (volt egy porvihar), a ferjem, a lanyom es en is meg tudjuk nezni barhol, barmikor (7 eszkozon nezheto, harom mobil telefon, ket tablet, egy PC, es az okostv-n).

Elotte voltak mas kameraink is, de ez viszi a palmat.


A legborzasztobb a WYZE volt, azzal elofordult, hogy egyszeruen nem rogzitette, hogy pl reggel elmentunk dolgozni, vagy delutan hazamentunk, amit rogzitett, az sokszor csak 5-6 mp volt, es meg azon sem volt kiveheto, hogy a kutya ugrott at a keritesen vagy egy macska, csak egy fekete foltot lattal, fenyes nappali felvetelen. A Wyze meg a kozvetlenul a kamera alatt tortent beszelgetest sem tudta ugy felvenni, hogy kesobb ertsuk, mirol volt szo. Es mindezert eleg magas havi dijat fizettunk. Raadasul a ferjem es a lanyom rendszeresen kaptak uzeneteket, hogy azert rovid a video, mert nem fizettek elo (de nekem sem volt hosszabb). Magyarul, ugyanarra a negy kamerara akartak, hogy mindharman kulon-kulon fizessunk elo. Na ok lettek lecserelve egy honapon belul. Ovakodj a Wyze-tol.


Arlo es TP-Link kamerak atlagosak voltak, de havi fizetosek, es minosegi problemak is voltak (pl a 10 meterre levo bokorig nem latott el ejszaka, a bokor mogott levo lampa megbenitotta a lathatosagot - ugyanez a Reolinknek nem problema)

Persze vannak meg dragabb kamerak, de szerintem a Reolink amolyan kozepkategoria az arat tekintve, es a minosege pedig - nekem - tokeletes.

2023. máj. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyet veszel.
2023. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!