Ez az objektív hogy ilyen fényerős, megér ennyit?

Figyelt kérdés

Keresgélek ilyen ötvenesek között, jófogáson is láttam párat de azok drágábbak, és az is Chinon, meg mintha láttam volna más márkát is.


Drágábbra nincs keretem.


[link]


Ahogy nézem a linkelt képeket nem rosszak, de nem tudom, az hogy karcos az eleje gond?


2023. máj. 18. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
a fényerő nem minden
2023. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mojjo ***** válasza:
PK bajonettes 50mm-es fényerős objektíveket kb kocsideréknyit kapsz jobb állapotban is. Nem biztos, hogy most azonnal, de kis türelemmel biztosan. Nézz körül a pentax adok-veszek facebook csoportban meg index fórumon.
2023. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 mert ez nem jó fajta?
2023. máj. 18. 20:33
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez meg drágább [link]

[link]


Azért is kérdeztem mert ez meg olcsóbb amit linkeltem. És akkor helyette árában vagy olcsóbban?

2023. máj. 18. 21:01
 5/9 Mojjo ***** válasza:

Ha nem létszükséglet, hogy 1.4 legyen a fényerő, Pentax-M 50mm f1.7

Olcsón és gyakran fel szokott bukkanni és pofátlanul jó.

2023. máj. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De még mindig nem mondtátok ez az obi konkrétan jó-e, illetve ha nem akkor miért nem. Rajza nem jó vagy a bokeh, vagy mi hogy a többi többe kerül?
2023. máj. 19. 13:16
 7/9 A kérdező kommentje:
Bár úgy látom már lejárt a hirdetés. De attól független érdekelne.
2023. máj. 19. 13:16
 8/9 Mojjo ***** válasza:
De, szép a rajza, szép a bokeh, minden szuper. Ha jó példányt fogsz ki. Én viszonylag sok Chinon objektív birtoklása és igen sok kipróbálása után úgy vettem észre, hogy elég nagy a gyári szórás és lehetünk szerencsések és pechesek is egy-egy darabbal.
2023. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mojjo ***** válasza:
Egyébként nem maradtál le róla, most jelent meg a hirdetés a pentax adok-veszek facebook csoportban.
2023. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!