Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Egy olcsóbb fényképezőgép...

Egy olcsóbb fényképezőgép jobb képeket csinál, mint egy mobiltelefon?

Figyelt kérdés

Nekem egy Samsung S21 telefonom van, de amikor rosszak a fényviszonyok, rossz képeket készít.

Azt néztem, hogy a régi digitális kamerám jobban kezelte a rossz fényviszonyokat.

Egy olcsóbb digitális fényképezőgép jobb minőségű képeket csinál, érdemes venni?



2023. máj. 28. 22:24
A kérdező szavazást indított:
Jobb képet készít
Nem készít jobb képet
13 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Nekem meg iphone 14 pro-m van, de eladom mert allandoan olvasom hogy mindig azt irjak az emberek, hogyha 1 millio alatt keresek akkor nem engedhetem meg magamnak szoval eladom
2023. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

1 nekem is, én is el fogom adni.

Mindenki azt irja pl youtube kommentekben, hogy aki megveszi az 500 ezres telefont az hu.lye, szoval inkabb eladom.

Szerintem Magyarorszagon az iphone olyan lett mint a BMW.


A BMW-re azt mondják, hogy kocsog, az iphone-osra meg azt mondják hogy nincs esze hogy annyiért vett telefont, meg hogy hulye hogy tularázott telefont vett, sajnos el kell adni, de szerintem magyarországon meg sem fogjak venni xd

2023. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
#1 nekem is 14 Pro-m van én és én is 1 millió alatt keresek. Nem érdekel hogy hitelre vettem 2 éves futamidővel legalább az emberek azt látják hogy van pénzem. Szerintem ne add el.
2023. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

"a régi digitális kamerám jobban kezelte a rossz fényviszonyokat"

Mert nem egy 1,5 mm-es nyíláson át vetül a ccd-re a fény. Azért nem mindegy.

2023. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Mit jelent az olcsóbb?
2023. máj. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk olyan 100 ezer Ft körül.
2023. máj. 28. 22:44
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
1 esnek igaza van\1
2023. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Akinek eddig is megfelelt a telefonos fotó, az hiába vesz fenyképezőgépet. Csak a nyűg lesz vele. Ráadasul nem is a telón fog megjelenni a kép. Vagy csak este kapod elő állvánnyal, mert nem bírod ki esti képek nélkül?
2023. máj. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%

Ez telefon és kamerafüggő.

Egy 3310-es Nokia-nál minden kamera jobb képeket készít, mert a 3310-nek nincs kamerája.

2023. máj. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!