Miért terjed annyira ez a veszek egy fényképezőgépet aztán pénzért fotózok másokat kb tudatlanul dolog?

Figyelt kérdés
Most néztem egy környéki csajt vett egy gépet bár szerintem azt sem tudja mi a raw meg,hogy egy képen dolgozni is kell de már hirdeti magát,hogy szeretettel vár mindenkit aki egyedi és hangulatos kültéri fotózásra vágyik. És egyre több ilyet látok mostanában

2023. máj. 29. 18:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Pénzt akar keresni és fotózni könnyebb, tisztább mint mondjuk villanyszerelni, vagy burkolni, esetleg gipszkartonozni.
2023. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Azt én értem de jpeg be lefotóz utómunka nuku azt ved meg amit más is simán megtud csinálni automata módban,ráadásul ezer sebből véreznek a képek már ha pénzt is kér érte.
2023. máj. 29. 18:17
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
#2 Pont ez a lényeg. Annyira nem ért hozzá hogy amiket írsz azokról ő nem tud/nem látja őket. Tehát abban a tudatban reklámozza magát, hogy amit csinál az jó. Nem mostanában kezdődött egyébként, már egy jó 10 éve hígul ez a szakma is.
2023. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
36%
A képet nézve tökéletesen értelmetlen az olyan megjegyzés, hogy azt sem tudja mi az a raw. :D A látvány számít.
2023. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
72%
Irigykedsze mert neked nem jött be? És neki meg igen? Amíg megveszik tőle a képeket és ő is és az ügyfél is elégedett mi a probléma?
2023. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

5/


Nem irígykedem mert nem kérek pénzt azért mert hobbiból fotózok mivel van önkritikám 🙂

De több mint valószínű amit leírtam még igy hobbistán 8s jobban tudom mint pl a csaj akit írtam mert ő csak vett egy gépet és kattingat amit a hülye is meg tud csinálni.

2023. máj. 29. 19:55
 7/34 anonim ***** válasza:
92%

Azért terjed - már évtizedek óta - mert egyre könnyebben hozzáférhetőek az egyszerű, digitális gépek. Ennek két következménye is van. Egyrészt sokan lehetőséget látnak benne mint pénzszerzési lehetőség, másrészt sokan ezeknek a kókler képeit látva gondolják úgy, hogy az nekik is meg fog felelni.

Megvan a kereslet és a kínálat is.

De nem igazán értem, miért zavar ez téged.

Te, mint igazi, vérbeli profi elvállalnád azért a pár fillérért a fotózást?

Ha igen, mi tart vissza? A képeidet látva úgyis téged választanának a kezdő helyett.

Ha nem, akkor mit vársz mégis?

Aki igénytelen de olcsó képeket akar, az nem a te célközönséged, az sosem fogja a te áraidat megfizetni.

Szóval miért baj, hogy vannak fakezű, hozzá nem értő kóklerek? Ők csak rádöbbentik az igényes közönséget arra, hogy a jó fotóst meg kell fizetni.

2023. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
43%
És honnan tjudod, hogy nem tudja, hogy mi az a raw ? És nem végez utómunkát?
2023. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

6/


Mert ismerem,meg az előéletét is. Meg megnéztem a képeit 😃

2023. máj. 29. 20:02
 10/34 anonim ***** válasza:
40%
Mutass már pár képet? És akkor miért nem beszélgetsz el vele IRL?
2023. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!