Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fujifilm finepix hs10 mennyire...

Szabolcs33 kérdése:

Fujifilm finepix hs10 mennyire lenne jó kinti fotózásra egy hobbi szintű fotósnak ?

Figyelt kérdés

#fujifilm finepix hs10
2023. máj. 29. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

"Hobbi szintű fotós" lehet teljesen amatőr aki nem tudja mi az a záridő és lehet többszörös díjnyertes nagy nemzetközi eseményeken.

Mennyire értesz hozzá, mennyire akarsz belemélyedni, mennyit akarsz most rászánni és mennyit a jövőben?

Mi a célod a fotókkal?

2023. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Használtan szeretnék hozzá férni a géphez ,nyaralásra szeretném hogy ot pár képet készítsék vele hogy ne mindig a mobilt keljen majd használni ,

Alapszinten értek a fényképező gépekhez .

2023. máj. 29. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:

"nyaralásra szeretném hogy ot pár képet készítsék vele hogy ne mindig a mobilt keljen majd használni"

Miért?

2023. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz inkabb m4/3 rendszerű gépet. Mondjuk egy E-pl5, vagy felette. Amilyen gépekröl eddig itt írkáltál, azokhoz képest űrkorszak és nem is drága.
2023. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem volt Fuji ultra kompaktom. Pont ilyen jó fogású vázzal. Imádtam. Mindig éles képek, nagy zoom, bármit le tudtam fotózni. 4 AA elemmel a világ végéig működött. Szóval nyaralás fotózáshoz nekem éppen elég lenne. A cserélhető objektíves kütyük egy más világ. Jó sok pénzért kapsz egy gépet, amin alap objektív van. Jó pénzért vehetsz hozzá zoom objektívet, aztán cserélgetheted őket. Van jó sok manuális beállítás, amihez kell jó sok idő az életedből. Van erre időd, és pénzed?
2023. jún. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!