Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon EOS RP vagy Sony alpha...

Canon EOS RP vagy Sony alpha 6100-nak jobb a szemkövető autofókusza?

Figyelt kérdés

2023. jún. 8. 23:51
 1/6 Mojjo ***** válasza:
0%
Mindkettőé elég jó. (Ugye nem ez lenne a döntő szempont egy kompakt stílusú/kialakítású aps-c milc és egy dslr-re hajazó kialakítású full frame milc között? :) )
2023. jún. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem fontos funkció lenne. De akkor te melyiket ajánlanád és miért?
2023. jún. 9. 12:05
 3/6 Mojjo ***** válasza:
41%
Olyasmi ez, mintha egy elektromos sportterepjáró és egy dízel családi kombi között kellene választani, és az a kérdésed, melyikben jobb a fékrendszer. Ami persze fontos, nagyon fontos, de mindkettőben jó és amúgy két totálisan más autókategória, nem lehet megmondani, melyiket válaszd. Attól függ, mit akarsz tulajdonképpen. Da egyelőre úgy tűnik, magad sem tudod, szóval szerintem menj el egy boltba és vegyél kézbe pár gépet mindkét kategóriából, plusz gondold át, milyen objektíveket szeretnél, és nézd meg, melyik rendszerre hogy, milyen áron és minőségben elérhetőek azok.
2023. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Nekem az az ézésem, a kérdező nem igazán értette meg a fotózás mibenlétét.

Lehet, a kutyáját, vagy a mcsakáját szeretné fotózni. Azok kérdeznek ilyeneket itt. Ahol értelmes fotósok (is) válaszolnak.

2023. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő ugyanolyan jó. Válassz más szempont alapján. Fícsörök, objektívpark, kiegészítők.
2023. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha ugyanolyanok aalpvetően a tulajdonságaik (ajánlom a cameradecision.com-ot) akkor nse a sonyt válaszd, feleslegesen drága. Ezt sonysként mondom...
2023. jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!