Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Egy kezdő fotósnak milyen...

Egy kezdő fotósnak milyen komolyabb gépet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Elsősorban természet illetve városfotózásra kellene.

2012. jún. 4. 16:18
 1/2 anonim válasza:

Ha később is szeretnél a fotózással komolyabban foglalkozni,akkor érdemes Canont vagy Nikont választani, persze ez függ attól is, hogy mennyi pénzt tudsz rászánni.

Nekem Canon EOS 1100D-m van, és főleg természetfotózásra használom, alap objektívvel, bár még én is erősen kezdő szinten vagyok:):)

A legelső gépem egy digitális Olympus volt, nagyon szép képeket lőttem vele, tehát a digitálist se becsüljük le, de ha komolyabb gép, akkor tükörreflexes.

2012. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igaz már megvettem a gépemet, egy Fujufilm FinePix s9500-ast, hasznűáltan. Eddigi tapasztalataim szerint tökéletesen megfelel erre a célra.
2012. júl. 9. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!