Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Létezik ilyen fényképező?...

Létezik ilyen fényképező? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Létezik olyan fényképező amely digitálisan dolgozza fel a képeket ,de mégis szinte minden manuálisan történik ( élességállítás, záridő, blende)?

Egy menürendszer nélküli viaszonylag egyszerű gép.



2013. febr. 2. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:

A cserélhető objektives DSLR gépek majdnem megfelelnek az elvárásaidnak, de a menürendszert ott sem úszod meg. Valamit csak abban találsz meg, fehéregyensúly, érzékenység, meg csomó egyéb.


Vagy ha van pénzed, és tetszik a retro stílus, akkor Leica M9. A kezelőszervei hasonlóak a filmes fényképezőgépekhez (menü itt is van), zársebességet tárcsával, élesség, rekesz állítás az objektíven történik gyűrűkkel.


[link]


[link]

2013. febr. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az egyszerű gépeken pont nincs záridő meg blende állítás
2013. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az egyszerű válaszadók pedig a kérdést sem tudják értelmezni
2013. febr. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egyszerű alatt az elektronikailag fejletlen-t értettem.
2013. febr. 8. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen gép.


Eleve a digitális volta bonyolult hardveres és szoftveres képfeldolgozást feltételez. Már az utóbbi évtizedek filmes gépei is komolya elektronikával rendelkeztek. Már a rekesz állítás sem manuális többnyire.

2013. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor veszel egy középformátumú gépet digitális hátfallal. Egy Mamya 645D, 80 Megapixeles hátfallal már szűk tízmillióért a tiéd, mindenben megfelel az elvárásaidnak.
2013. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eos 300D
2013. ápr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Urak! (Valahogy úgy érzem, hogy hölgyek nem írtak ez esetben)

Most tettem fel ezt a kérdést, amit rég óta forgatok a fejemben. Látom másokat is foglalkoztat. Nekem van egy Nikon 401x tükörreflexes gépem egy (szerintem) jó zoomos objektívvel. Nagyon örültem neki, de jött a digitalizáció. Úgy hiszem a Nikon jobb, mint amit most megengedhetek magamnak és nagyon tetszene egy ilyen megoldás. Érdekelne, ha valaki alkotna ilyet elfogadható áron. A gépet itthon tartogatom, mert nem adom el annyiért amennyit kínáltak érte, nincs szívem elkotya-vetyélni.

2017. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!