Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyiket fényképezőgépet...

Melyiket fényképezőgépet válasszam? Panasonic LUMIX DMC-LZ20 VAGY Canon PowerShot SX150 IS? M

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Nem tudom melyiket vegyük meg, nem igazán értünk a fényképezőgépekhez, bár a Canonhoz már volt dolgom, mivel az iskolai gép is olyan. De ez a panasonic, nem tudom... szerintetek?



2013. máj. 7. 01:06
 1/2 anonim válasza:

szerintem a panasonic-ot válaszd, mert eleve az 16megapixeles és nagyobb a zoomja, mint a canon-nak.

meg szerintem kényelmesebb fogni egy olyan vázat, ami nagyobb, mint a panasonic.

remélem segítettem a választásban :)

2013. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem minden a pixeleken múlik.. a zoom az már mástészta.

Megnéztem egy ilyen teszt oldalt, és a kettőt összehasonlítva nagyon sok dologban a Panasonic fölényeskedett.

A záridője is rövidebb, és van belső memóriája.

2013. máj. 8. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!