Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ez az állvány jó ehhez a...

Ez az állvány jó ehhez a fényképezőhöz?

Figyelt kérdés

Time-lapse videot szeretnék majd készíteni Canon SX 240hs fényképezővel. Erre az allvanyra rá tudom tenni? Nem nagyon értek ezekhez...

[link]



2013. jún. 30. 15:32
 1/9 anonim válasza:
Igen, mert az állványmenet az szabvány, és csak egyféle méretben létezik. Tehát ha van állványmenet a gépeden akkor az összes állványra rögzíthető ami kereskedelmi forgalomban kapható.
2013. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi. Gondolom van rajta. Mert jovo héten tervezem megvenni a gépet.
2013. jún. 30. 15:37
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyebkent HD-ben 16gb-os kartyaval kb hany percet tudok felvenni?
2013. jún. 30. 15:38
 4/9 anonim válasza:

Van rajta állványmenet...:)


[link]

2013. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem egy Canon SX 130 IS-em van. 16GB-os kártyára 83 perc fér rá HD formátumban.
2013. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, akkor nagyobb kártyát kell néznem :(
2013. jún. 30. 16:42
 7/9 anonim válasza:
De a timelapse-t eleve nem videóból csinálják, hanem a gép megadott időközönként exponál egyet, és ezeket a fényképeket fűzik aztán össze videóvá.
2013. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De en felhoket szeretnek levideozni, majd felgyorsitani.
2013. jún. 30. 19:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Így van ahogy az előbbi válaszoló írta, TimeLapse-hoz nem videót kell készíteni...


Ha még nem vetted meg a gépet akkor olyat vegyél ami eleve tudja a timelapseot, mert különben csak problémáid lesznek. Sőt ha nagyon sokat akarsz a témával foglalkozni akkor olcsón Vateráról vehetsz valami régebbi gépet csak erre. Pl. 1000 éves Canon-okra van olyan firmware amit tudja az intervalometert, párezerért megveszed és mehet a buli. Én már összeszedtem vagy 10-et, folyamatban van egy időjárásálló tok készítése ami után kiteszem a gépet és több hónapig csinál képeket hogy aztán 1 timelapse legyen belőle...


Írj privátot esetleg...

2013. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!