Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik a legolcsóbb FullHD...

Melyik a legolcsóbb FullHD kamera?

Figyelt kérdés
ami nem csak felbontásban high, de minőségben is.. persze a legolcsóbbról van szó, nemvárok profi cuccot, de azért olyat ami korrektnek mondható.. ami nem csak pl. a ballagás felvételére jó, hanem mondjuk amatőr filmezésre. hozzáértők válaszát várnám, némi indoklással.. köszönöm.
2013. aug. 6. 19:39
 1/4 sheex válasza:
Én nem vennék kamerát. Inkább egy fényképezőt, ami tud fullhd-ben felvenni. A fényképezők érzékelőjének felbontása jóval nagyobb, mint a kameráké és szebb képet produkálnak videóban is. Egy olcsóbb kamerában max egy 3 megapixeles érzékelő van, míg egy ugyan annyiba kerülő fényképezőben már egy 10 megapixeles szenzor van a lencse mögött. Sok tesztvideót néztem, de az olcsó kamerák képe köpedelem. Gyorsabb mozgásnál pl vízszintesen csíkozódik a kép, gyengébb fénynél szemcsés lesz és stb.
2013. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és melyik fényképezőt ajánlanád?
2013. aug. 6. 19:58
 3/4 sheex válasza:
Nikon coolpix p510, ami árban is szerintem jó. Az éjszakai felvételei is tetszettek. De ezt igazából neked kell kisilabizálnod, hogy mi felel meg az igényeidnek. Nézz meg sok tesztvideót, low light teszteket is, hogy lásd szürkületben vagy este milyen videót csinál a gép. Én is fullhd kamot vettem 180-ért, de megbántam már nagyon.
2013. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Toshiba Camileo Clip 13843 Ft-tól! Szerintem ennél olcsóbb FullHD kamera nem létezik!
2013. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!