Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Polaroid 300 fényképezőgép?...

Polaroid 300 fényképezőgép? Megéri?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon tetszenek a polaroid gépek, de úgy gondoltam praktikusabb lenne egy digitális. Akkor rábukkantam erre a modellre, és azt szeretném kérdezni, hogy milyen? Milyen minőségű képeket készít? Megéri az árát? Kezdő fotós vagyok, nem tudom jó döntés lenne-e, nem szeretnék sok pénzt beleölni egy gépbe, de ez a pici megtetszett.



2014. jan. 20. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha gazdag vagy és telik 10 kockás filmre 3600 forint akkor hajrá.
2014. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsit sem éri meg, és őszintén szólva soha nem is érte meg.
2014. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
13:27: Kifejtenéd bővebben esetleg?...
2014. jan. 21. 19:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit nem lehet ezen érteni? Valakinek megér szerinted 10 darab fénykép 3600 forintot?
2014. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Speckó film kell a polaroid gépekbe, és ebbe nem is 3000, hanem 6000 Ft 10 db. Tehát 600 ft-ban van egy kép, ha jól sikerült, ha nem.


Ez megéri?


Korábban is ez volt a gond a polaroiddal.

2014. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A működésére gondoltam, nem csak az árra. Tisztában vagyok az árakkal. De én azt szerettem volna megtudni, hogy milyen minőségűek lesznek a képek és hogy mennyire jó gép.
2014. jan. 21. 19:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Idejét múlt...érted? Ez a gond.

Adott egy azonnal előhívott, kis méret kép, ami ha tetszik, ha nem, akkora marad és olyan minőségű, amilyenre sikerült. Sőt minőségről ne nagyon beszéljünk, mert kicsi a kép, és mert egy mezei, 10 éves 2 MPixeles HP is jobb képet csinál, előhívva meg pláne jobb lesz a minősége, és nagyobb a mérete is. Szóval érted... egy mostani 10-14 MPixeles gép, azon túl,hogy 20 évvel fejlettebb a polaroidnál A3-as méretben is előhívható. Ingyen kattintasz, és csak azt hívod elő ami tetszik, vagy ha nem, akkor Photoshop-ban belenyúlsz, és még sorolhatnám napestig.


Ez a polaroid típus közel sem a praktikusság miatt jött ki, hanem inkább a retro feeling miatt.

2014. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zsofikaaa88 válasza:
100%
Szerintem menő, akármit is mondanak, én is szeretnék egy ilyet :)
2015. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vereb Tünde válasza:
A polaroid kép sosem a minőségről vagy az árról szólt, hanem az élményről :)
2017. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!