Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Megfigyelésre, bizonyíték...

Megfigyelésre, bizonyíték gyűjtsére milyen fényképezőt ajánlotok? Mi a fontos olyankor, ha valaki lop, és messziről kell róla bizonyítékot gyűjtenem?

Figyelt kérdés

A szántóföld másik végén hulladékot raknak le. Lopják a kukoricát, autót törnek fel.

És én messziről akarok éles képeket csinálni róluk, amin az arcuk is jól kivehető.


Miket kell előnyben részesíteni egy fényképezőnél, ha nekem az lenne a lényeg, hogy bizonyítékot gyűjtsek másokról?



2014. jan. 29. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Hosszú teleobjektív: 400mm felett.

Nagy felbontás.

Állvány.


Ha mindez este kell, akkor a tétel több milliós, napközben egy jobb bridge gép elég lehet, ha le tudod támasztani.

2014. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wadmalac ***** válasza:

Jó magas optikai zoom. A digitális zoom xart sem ér.


Kapcsold be a képen dátumozást is. Javítja a hitelességet. Ha a kamera tud hozzá helyadatot rögzíteni, még jobb.

Ha van jó gyors sorozat fotó mód, az sem árt, ha több képből tudod kiválasztani az azonosításra legjobbat, az nem épp hátrány.

2014. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy biztonsági kamerával többre mennél. Olyan kamerák, amiket pl. telephelyek figyelésére is használnak. Vannak külön cégek, akik telepítik is, ha kéred [link]

Hosszú kábellel és elrejtve valahová szerintem működhet.

2014. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!