Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Legjobb fényképezőgép választá...

Legjobb fényképezőgép választás a felsoroltak közül?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új fényképezőgépet,amely valamennyivel magasabb szintű mint a mostanim(Fujifilm FinePix s5700).

Tükörreflexes fényképezőgépem még nem volt, de nagyjából ismerem hozzá az alap tudnivalókat.

Eddig ezt a 2-t találtam, mint választási lehetőséget:

[link] (plusz egy 18-55mm Is objektív)

[link]

Kompakt Nikont azért szeretnék, mert a tükörreflexes gépektől kicsit tartok az ,,elhasználódásuk" és a drága fenntartásukból kifolyólag. Főleg ha esetleg használtan szerzek be egyet.

Nem tükörreflexes gépet viszont azért nem szeretnék különösebben, mert nem érzem elég jó minőségűnek a képeket amiket készít, szemcsések, főleg rossz fényviszonyokra gondolok most itt.

Melyik lenne ebben az esetben a jobb választási lehetőség, hogyha egy haladóbb, de viszonylag jó és kifejezetten tartós gépet szeretnék?

Előre is köszönöm a válaszokat!:) Egyéb ötleteket is szívesen fogadok!



2014. ápr. 10. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem tartanék az elhasználódástól. Hamarabb lecseréled a vázat, minthogy "elkopna".

Ha nem akarsz kompaktot, akkor felesleges azt nézegetni. Azoknál a szenzor mérete miatt mindig szűk keresztmetszet a rossz fényviszonyok melletti minőség. Nem bírják a magas iso értéket, zajos lesz a kép.

A helyedben keresnék egy jó állapotú használt vázat. Nekem 500d-m van, mindig szerettem, bár lassan kezdem kinőni.

2014. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gergoap ***** válasza:

De jót mosolyogtam! :-)))

Elhasználódás? - Az olyan 10-20 év!

Drága fenntartás? - Semmit nem kell rá költeni! Az akksi elvileg kibír 5 évet.

A legjobban jársz, he veszel egy használt vázat (2-3éveset) objektívvel együtt.

2014. ápr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!