Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Viszonylag kezdő fotós vagyok,...

Viszonylag kezdő fotós vagyok, készítettem egy ingyenes honlapot, részletek lent?

Figyelt kérdés

Kezdő fotós vagyok, és csináltam egy honlapot ahova a fényképeimet töltöm fel, tudtok tanácsot adni, mi rossz, mi jó, a képeimről és a honlapról is?

Esetleg van e jobb hely ahova a képeimet feltölthetem ennél?

Köszi a válaszokat.



2015. máj. 17. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A képeid így látatlanban elég jók. De ezer hely van, ahová feltudnád tölteni.
2015. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha belinkeled a honlapot,akkor könnyebb,lenne.
2015. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát most feladtad a leckét kérdező...
2015. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mate.isthephotographer.com

Bocis :D

2015. máj. 17. 14:06
 5/16 A kérdező kommentje:
Bocsi :D
2015. máj. 17. 14:06
 6/16 anonim ***** válasza:
Nincs mit bírálni a képeiden. Tipikusan az a fajta cucc, amit mindenki összekattogtat az első hetekben. Nézzél rengeteg fotót, merits ötleteket.
2015. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Természeti képek némelyike borzasztóan alulexponált, a másik hogy virágokat sosem fényképezünk felülről és általában napkelte, napnyugtakor fotózzuk.

Téli fenyőfás képen rosszul van beállítva a fehéregyensúly.

Városi képek meg baromi ferdék, a másik baj velük hogy olyat fotóztál amit már ezerszer lefotóztak, ugyanonnan.


Milyen fényképezőt használsz?

2015. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Na sok fotós... le kell tölteni és megnézni az exif infot. Canon Eos 700d-vel fotózta a képeket. Ilyen képeket kompakttal is lehet, vagy egy olcsóbb tükrössel is.
2015. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
700d se valami drága...
2015. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, most kezdtem tanulni a lightroomot, én csak magamnak fotózok, és szerintem szépen fejlődök :)
2015. máj. 17. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!