Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Parkolóra néző térfigyelő...

Parkolóra néző térfigyelő vagy webkamerát (1db) hogyan tudnék telepíteni társasházi lakásom ablakába? Sok a kocsilopás. Bővebben lent

Figyelt kérdés
Javaslatokat várok, mert laikus vagyok a témában. Éjjelente működne és a laptophoz szeretném csatlakoztatni valamilyen formában. Második emeleten lakom, a képminőség is fontos. Tudnátok hozzá készüléket ajánlani? Vezeték nélküli vagy usb lenne ideális, a lényeg hogy én is össze tudjam rakni. Ha nem világos kérdezzetek :D

2015. jún. 2. 02:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy ilyen esetre az IP kamrákat ajánlják, de többnyire 1,3 megapixelt tudnak, amit keveslek. Vagy az tökéletes erre a célra? Nem akarok 20 ezer forintot kidobni feleslegesen.
2015. jún. 2. 02:15
 2/3 Zzzoli ***** válasza:

1,3 megapixel bőven elég lehet, amennyiben megfelelő minőségű a kamera. A laptophoz csatlakoztatható usb kamerákat felejtsd el. Ne a laptop rögzítsen, folyamatosan akarod üzemeltetni?

Vannak SD kártyás kamerák, jó árban. Hozzáteszem 20 ezerért nem kapsz jót!

IP kamera kell, ugyanis azt bárhol vagy a világon, meg tudod nézni, másrészt be lehet állítani hogy mozgásra pl. képeket készítsen és emailba küldje, vagy tárhelybe rakja.

Jó megoldás még a rögzítésre egy kisebb NAS is.

Ha a kamerát ablakon belülre akartad, visszatükröződhetnek az infra ledek este. Szóval IP kamera kell, kívülre, pl FOSCAM FI9804, 9805. Jó a képük, jól látnak este.

2015. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zzzoli ***** válasza:

Túl olcsón sajnos hogy minden jó legyen, nem lehet megvalósítani.

Nézz szét van több oldal.

Onlinecamera.net például.

2015. jún. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!