Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fényképezögépet szeretnék...

Fényképezögépet szeretnék vásároni és nem tudom eldönteni Canon PowerShot SX60 HS legyen vagy pedig Nikon coolpix P610?

Figyelt kérdés
Véleményeket esetleg aki ért hozzá komolyabb indokot tudna irni melyik legyen.

2015. jún. 15. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ha venném, a zoom miatt a canont venném. Ebben is jobb kicsivel. Nem tudom, hogy te mit akarsz vele kezdeni.
2015. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Badattitude ***** válasza:
Bezony-bezony: Canon lesz a jó választás ! Tudom, sokan egyből a pixel értéket nézik. De ennek a Canonnak a színmélysége is pazarnak mondható. Élj egy kicsit ! Vegyél Canont ! :D
2015. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A két gép közel hasonló paraméterekkel rendelkezik.Csak a Canon 30e Ft tal több annyival jobb is?

Csak yutubról tudtam összehasonlítani a kettőt ,de lehet tényleg jobb a canon.

Egy jó bridge gépet szeretnék arra kell!

2015. jún. 16. 07:36
 4/4 Badattitude ***** válasza:
Én nem akarlak befolyásolni, hogy Canont vegyél. Viszont nem véletlenül kerül 30 000-el többe a Canon, annyival is kapsz többet. Ha megnézed a neten a hivatásos fotósok fényképeit, a fájltulajdonságoknál legtöbbször vagy Olympust, vagy Canont találsz a fényképezőgép típusa megjelölésnél. Ha teheted, menj be egy mintaboltba. Nézd meg mindkettőt működés közben, és amelyiket magadnak érzed, azt vedd meg. A mintabolt a szerencsés a Tesco & társai helyett, mert ezekben " kissé " hozzáértőbb eladók vannak, ami jó segítség a döntésben. Úriember biztosra nem fogad, viszont sejtem, melyik fog tetszeni Neked.
2015. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!