Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A GoPro Hero 4 black használha...

A GoPro Hero 4 black használható külső tápról, felvétel közben pl. autóban USB-ről folyamatos felvételhez fedélzeti kameraként?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:

persze, ha külső tápod adsz neki, korlátlanul üzemelteted ott ahol akarod, csak én őszintén szólva sajnálnám ezt autós kamerának...., ne viccelj, ez egy nagyon frankó kis cam,és autós típusokat meg már 5 ezerért kapsz olyat ami full HD-s, és jobban autós használatra van tervezve (pl automata indulás, hozzá se kell nyúlni és mindig magától indul és lekapcsol, stb).


úgyhogy használni használhatod, nyilván még jobb is, csak én értelmetlen luxusnak tartom :)


vagy miért szeretnéd pont ezt?

2015. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
figyelj, cseréld el velem, adok helyette egy Lark Freecam 4.0 típust :) az pont erre való, full HD-s, és azt legalább nem sajnálod ha feltörik és ellopják, amint áramot kap, rögtön indul a fekvétel, azaz tényleg amolyan fekete doboz, nem kell rá figyelni kicsit se és mégis mindig vesz mindent) jó félig poén, de ha gondolod, én benne vagyok :D
2015. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felajánlásokat, de a kamerát a sportfelvételeim mellett szeretném egyéb felvételekre is használni, és ezért érdeklődtem. Még egyszer köszi !
2015. júl. 26. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:

mire használod egyébként? érdekelne nagyon, mert én is szeretnék valami kis kompakt de jó minőségű camot, de kisebb riportokat stb is készítenék vele, és hallom, már van olyan az újabb kiadások között, amelynek külső MIC csatlakozója is van, tehát ez se gond, ezek után a video minőségére lennék kíváncsi. te meg vagy elégedve vele? esetleg tudsz youtubera töltött mintafelvételt mutatni róla?


+ végül sikerült megoldani a külső tápos üzemeltetést vagy mindenképp kell neki az aksija?

2015. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Általában sport (kerékpár, vitorlázás) és házi kedvencek kerülnek lencsevégre, és mivel sok személyes képi anyag készült, ezért nem töltök fel videókat, sem fotókat (bocs). Javaslom a youtube-on nézz utána, mivel számolatlan publikus felvétel található minden témakörben.Kipróbáltam és autóban illetve hálózati töltőről folyamatosan használtam 8 órán keresztül, működik a felülírással együtt. Csak megfelelő hőmérsékletű környezetben használd mert nagyon melegszik. A mikrofon csatlakoztatásáról itt egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=wdsid2VNdHA Amúgy HERO 4 Black-om van, sok kiegészítővel amik dealextreme-ről lettek rendelve, kis módosításokkal jól használhatóak (és persze töredék áron). Üdv. jó próbálkozást/szórakozást !
2015. júl. 27. 13:31
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja lemaradt: minden eszközöm amivel használom (iMac, iPhone,iPad, MacBok Air, Apple.
2015. júl. 27. 13:33
 7/7 anonim ***** válasza:
na de nem értem a dolgot .. hát a video is mutatja, hogy a hero 2-es verzión van külön eredeti jack-csatlakozás külső MIC-nek, a többin meg csak ilyen usb-átalakítóval megy? hát érdekes egy megoldás az tuti, és nem értem a dolgot, de hát látszólag működik ... Csak azt se értem, hogy akkor az utána következő verziókról miért hagyták ezt le.
2015. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!