Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kinek mi a véleménye a Panason...

Kinek mi a véleménye a Panasonic Lumix DMC-FZ72 fényképezőgépről?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan emberek válaszát várnám akik használták már.

2015. okt. 25. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
ugyanolyan mint a többi ezer gép, lehet vele kattogtatni azt' cső
2015. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megköszönném, hogy vetted a fáratságot ahhoz, hogy válaszolj a kérdésemire, de bunkó, hozzá nem értő emberek válaszára nincs szükségem.
2015. okt. 26. 15:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Nos, akkor megkérdem, újonnan vennéd, vagy használtan?

Újonnan biztos nem adnék érte ennyi pénzt, mert ez is csak egy nagyobb tudású "kompakt" gép. Igazából ez ugyanaz a kategória, ahol felesleges szinte a hasonlítgatás a többi géphez, mert amibe egyik többet tud, a másik másban. Egyikben van full hd videó, de csak 28x zoom, másikban kisebb videó, de nagyobb zoom. Panasonic-ok videózásban jók inkább, nekem speciel a képminőségük, rajzuk nem tetszik, de még mindig 100x jobb mint egy Fuji gép. Nem írtad azt sem pl. mire kell, satöbbi.

2015. okt. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy korrekt kis bridge gép, tanulásra (ugye rendelkezésre áll teljes manuális beállítási lehetőség) és általános felhasználásra tökéletes.

Előnye a raw formátum és a vakusaru.


Röviden és tömören ennyi, mire szeretnéd használni?

2015. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nos kezdő vagyok, de a fényképezéssel szeretnék jobban foglalatoskodni. Azért is kérdeztem rá erre a gépre, mert a teljes manuális beállítással rendelkezik. Mivel tanulni is szeretnék nem csak "Kattintgatni oszt cső". Viszont nem fogok egyből MILC vagy DSLR gépet venni. Viszont ami a fényképezésen belül a legjobban érdekel és amire majd használni szeretném a gépet az a természet fotózás. Az a baj kezdőként nem tudom, hogy melyik lenne a legmegfelelőbb ilyen árban levő gép. Ezt a gépet pedig többen ajánlották ezért érdeklődöm felőle. Viszont ha van valakinek más ajánlata a masinákat illetően szívesen meghallgatom. És csak új gépet vennék. Ezen a téren nagyon anyagias vagyok.
2015. okt. 26. 21:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Erre tökéletes lesz, esetleg a nagytesó, az FZ200 már nem fér bele anyagilag? Fix 2.8-as fényereje van, elég tuti kis gép az is. :)
2015. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos az már meghaladja a pénztárcámat. De örülök, hogy ez is megfelel a célnak. Köszönöm válaszod:)
2015. okt. 27. 12:01
 8/11 anonim ***** válasza:

"Mivel tanulni is szeretnék nem csak "Kattintgatni oszt cső". Viszont nem fogok egyből MILC vagy DSLR gépet venni."


Ezt az elképzelésedet nem tudom hová tenni.

Ha nem csak kattintgatni szeretnél, hanem megtanulni fotózni, akkor mi a baj a MILC/DSLR-rel?

Miért nem lehet egyből olyat venni?


Remélem nem ringatod magad olyan tévképzetekbe, hogy azokkal nehezebb fotózni, mint egy bridge-el, mert ez nincs így, sőt!

2015. okt. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bridge gépeket azért nem szeretem mert kva lassúak
2015. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A 8. válaszolónak. Hidd el szívesen vennék én DSRL vagy MILC gépet, de azért azok jócskán meghaladják az én költekezési lehetőségeim.
2015. okt. 28. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!