Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nem jól értelmeztem volna?...

Nem jól értelmeztem volna? (többi lent)

Figyelt kérdés
Rendeltem egy Eminent EM6230 Wireless kültéri IP kamerát p2p alkalmazással és azt írja, hogy Konfiguráció és kontroll az ingyenes Android / Apple okostelefon alkalmazáson keresztül. Na és a lényeg, hogy nem jött meg hozzá a telefon, vagy pedig nem is járt hozzá hanem csak így is lehet használni a kamerát ha van ilyen telefonom?...

2015. nov. 29. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"hogy nem jött meg hozzá a telefon, vagy pedig nem is járt hozzá"


Jól értem, azt panaszolod, hogy egy 25 ezer Ft-s kamerához nem mellékeltek egy Android / Apple okostelefont?

Próbálok halálkomoly pofával válaszolni: hát szar ügy apám, a saját telefonodat kell használnod.

2015. nov. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösziii :D Már rájöttem :D
2015. nov. 29. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a hónap kérdése. Mondjuk át kéne tenni a Humor kategóriába. Vagy nyitni neki egy külön kategóriát, nem is tudom mi lehetne a címe... talán "WTF?!".
2015. nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D hát ez tényleg jó kérdés volt :D rég nevettem így magamon XD
2015. nov. 29. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!