Dörr SLR PRO-2 diffúzort (tejfölös doboz), használt már valaki? Mi a véleményetek? Esetleg egyéb alternatíva, ami beszerezhető itthon, és jobbnak gondoljátok?

Figyelt kérdés
Lambency univerzális diffúzort is néztem, de az teljesen fehér, nem is árulnak hozzá kiegészítőt, még ha adnak hozzá egy sárgát is, nem tudott meggyőzni. Nektek mi vált be diffúzor gyanánt? Eddig a Dörr SLR PRO-2 a befutó nálam, attól félek picit csak, hogy összekarcolhatja a csatlakozása a vakut. Vagy nem fogja?

#vaku #diffúzor #derítés #Gary Fong #LightSphere #Dörr PRO-2
2015. dec. 7. 14:03
 1/1 A kérdező kommentje:
Azóta megvásároltam. Színezőt is vettem hozzá, de azt még nem próbálgattam, művészkedésre lehet használni, kísérletezésképpen, de nincs rá időm. Munka során beltérben rendszeresen használom, és kiválóan funkcionál. Vannak helyzetek, amikor jobb simán plafonról villantani diffúzor nélkül, de könnyen le lehet kapni róla. Ez utóbbinak persze megvan az a hátránya, hogy okozhat kellemetlenségeket, ha esetleg lefordítja a vakufejedet a súlyánál fogva, és ugyanezzel a lendülettel esik is le a helyéről. Óvatosan kell vele közlekedni. Össze nem harcolta, pedig sokszor volt fenn, puha anyag, nem kemény. Jól tartja magát egyébként, első használatkor nagyon nehéz is volt feltenni, nyújtottam a szájat minden irányba. Most már kitapasztaltam. Az eredeti Garry Fong súlyban, hordozhatóságban és tartásban jobb valószínűleg. Azt viszont el tudom képzelni, hogy előbb is megy tönkre a négyszeres ár ellenére, ránézve az anyagára, mert ugyan ez is flexibilis, szóval nem tud összetörni, de az olyan, mint valami gumi, a videók alapján, elöregszik, megrepedezik a ki-be-ki-be csukogatástól, ki tudja...
2016. aug. 29. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!