Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen típusú fényképezőgépet...

Milyen típusú fényképezőgépet érdemes venni 20-30 ezres árkategóriában? Canon, Nikon, esetleg más?

Figyelt kérdés
Ha tud valaki pontos típust is mondani az még jobb lenne :) Fontos lenne a képminőség, de nincs szükségem egy hiperszuper gépre százezrekért..
2016. jan. 1. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a kategóriában szinte mindegy, mert jelentéktelen eltérések vannak. Canon, Nikon, Sony, Fuji, bármelyik jó. Sőt, még azt is megkockáztatnám, hogy a legtöbb telefon is hozza azt a képminőséget, amit az olcsó fényképezők, tehát csak egyel több fölösleges kacatod lesz.


Azért javaslok egyet: [link]


De ha a telefonos képeknél jobb minőségre vágysz, akkor 100 ezer forintot szánj rá.


Nekem Fujifilm FinePix XP150 van, de van mellette egy Nikon D5200, ha tényleg jó képeket akarok készíteni.

2016. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Én eddig a Nikon Coolpix S2900-on gondolkodtam, de most fontolóra veszem ezt! :) Még egy olyan kérdés felmerült, hogy egy egész napos rendezvényt mennyire bírnak ki ezek az akkumulátoros gépek ? (Saját célra készülnének képek, tehát semmi profi vagy hivatalos fényképezgetés :D)
2016. jan. 1. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gépenként változó lehet, de 150-200 képet szerintem ki kell bírni. Ha egész napra megyek, akkor mindenképp viszek tartalék akkut.
2016. jan. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!