Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikkor illetve MILC-használók!...

Nikkor illetve MILC-használók! Milyen objektívet ajánlanátok a Nikon J5 típusú fényképezőgéphez?

Figyelt kérdés

Most tervezünk venni, eddig ezt a típust találtuk a legmegfelelőbbnek. Nem vagyunk profi fotósok, csak hobbi szinten foglalkozunk vele, utazás és a mindennapi élet pillanatairól szeretnénk jó minőségű képeket készíteni.


A boltokban háromféle szettben lehet kapni: motoros (10-30 mm) objektívvel, 10-100 mm zoomobjektívvel és van egy dupla zoom szett, ami tartalmaz egy 10-30 mm-es és egy 30-110 mm telefotóobjektívet.


Aki használ ilyet, annak bevált-e egyáltalán ez a típusú gép, illetve milyen objektívvel/szettben vásárolnátok meg?



2016. jan. 22. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a baj a magyar piaccal ahogy látom, hogy nem látnak túl a d3200-on, és nincs senkinek ilyen gépe, akárcsak Pentax Q szériás gépe, nekem sem válaszolnak... bocsi hogy én se tudok, de szerintem a dupla kit éri meg mert külön drágább megvenni hozzá.
2016. jan. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!