Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hagyományos 1080p-s videokamer...

Hagyományos 1080p-s videokamera INFRÁVAL és zoommal? (nem autós)

Figyelt kérdés

Hol lehet olyan videokamerát kapni, ami:

- nem autós, min. 30X optikai zoommal rendelkezik,

- nem búvárkodáshoz való,

- nem valamibe rejtett,

- hagyományos kialakítású,

- digitális, 1080P-s,

- rendelkezik AKTÍV infravörös világítással, azaz "éjjellátó" móddal?


Külsőre ilyen, amire gondolok, csak infrával: [link]


Több üzlet több polcát végignéztem, de olyat, ami ezeknek a feltételeknek megfelel, nem találtam. Keresni ez alapján nem lehet, már próbáltam. Miért nem gyártanak már ilyet? Ha gyártanak, hol kapható? "Mire kell" és "használj mást" jellegű ostoba válaszokból nem kérek! Aki nem tudja, álljon tovább! A hozzáértő és rendes válaszolóknak köszönet.



2016. márc. 15. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Mire kell? Használj mást! :)


Egyébként ki kell szerelni/szereltetni az infavörös szűrőt, ami a szenzor előtt van, és kell egy fényvetőt venni hozzá, amit akár rá kell illeszteni (pl. ragasztószalag vagy ilyesmi). Ennél jobb ötletem hirtelen nincs, de szerintem nincs is ilyen hivatalosan, mert szerintem nem engedélyezett, akár haditechnikának is minősülhet, vagy kémeszköznek. (pl. régi azt hiszem 1. generációs éjjellátókat nem is engedik használni)

2016. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy tíz-húsz éves kamerán alap elvárás volt, hogy rendelkezzen infrával. Nem kell semmi különlegesre gondolni: [link]

A mai gépekbe miért nem tesznek ilyet?

2016. márc. 17. 22:43
 4/5 Gringo872 válasza:
media markt 230ezer 4k-s 10x optikai 120x digitális zoom
2017. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem létezik ilyen , ki kell szedned a filtert ,nem nagy mutatvány viszont utána meg a színes felvételeid lesznek sz a r ok .


Bele kell törődni hogy nincs az ami régen, pl régen ugyan ilyen kis sony kamerám volt és olyan optikai képstabilizátor volt benne amijent a mai hiperszuper kamerákba nem találsz . Mai kamerák képe össze vissza remeg ,külön stabilizátort kell hozzá venni ,régen egészen kimozgathattad a kezedet és a kamerában valami tekercsek ellenkező irányba mozgatták el a ccd t de úgy hogy akkor is ha nem fizikailag mozgattad a kamerát hanem csak a kezedet a kamera előtt ,nagyon brutál volt . Maikba már ilyen nincs ,viszont van egy ami nem kamera hanem fényképező és az giroscopos valami 70X optikai zoomja van bemozdulás nélkül.

2017. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!