Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Megéri tükőrreflexes fényképez...

Megéri tükőrreflexes fényképezőgépet használtan venni?

Figyelt kérdés
pl.: Canon EOS 500D?
2016. máj. 12. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én inkább nikont vennék. Korábban pentax párti voltam, de nálam a Nikon már analógban és digitálisban is bizonyított. Egyszerűen ugyanúgy én fényképezek, ugyanaz a felbontás, minden elvileg, mégis a Nikon képei szebbek lesznek valahogy. Elvieg meg tudod nézni hány expós, ha nem valami seftestől veszek akkor ok. De szerintem a számlálót, mint minden elektronikus kütyüt amiben mikrokontroller van, tudják manipulálni.
2016. máj. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy expós?
2016. máj. 13. 06:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább Canont vennék. Korábban Pentax párti voltam, de nálam a Canon már analógban és digitálisban is bizonyított. Egyszerűen ugyanúgy én fényképezek, ugyanaz a felbontás, minden elvileg, mégis a Canon képei szebbek lesznek valahogy.
2016. máj. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kérdés ugye az volt, hogy megéri-e.

Ha jó az ár, akkor is két eset lehetséges:

1. az idők végeztéig működni fog

2. előbb tönkremegy, mint a világvége, az előbb jelentheti a vásárlás utáni második napot (Murphy), vagy bármelyik későbbi időpontot a világvégéig

Krepa esetén vagy eldobod, vagy megjavíttatod. A javítástól esetleg elveszik a különbség a használt és az új beszerzési ára között, de tény, hogy egy fontos alkotó elem szempontjából meg új a gép, a javító bizonyos idejű garanciájával.


Ezekkel a jövő-lehetőségekkel tisztában kell lenni.


Én idáig kettőt vettem használtan, nem volt velük baj, igaz, azok egyszámjegyesek voltak.

2016. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Häny expós alatt azt értettem, hányszor exponáltak vele. Bocs a rövidítésért.
2016. máj. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem gond :) utólag én is rájöttem. A 26.000 expós az már agyonhasználtnak számít?
2016. máj. 14. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!