Melyik menüpontban kell beállítani egy autós kamera folyamatos felvételét?

Figyelt kérdés

Tehát azt,hogy mindig írja felül a már felvett fájlokat.

Most,ha megtelik a kártya,akkor azt jelzi,de semmit nem ír felül.


2016. máj. 28. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy autós kamerához is van használati leírás, ha máshol nem is, a tipus + user manual szavakra guglizva jó eséllyel találsz egyet. Ezt átbogarászod és kis szerencsével megtalálod benne a titokzatos menüpont leírását. Más szóval rtfm.
2016. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Nekem hirtelen két dolog jutott az eszembe. Egyik, hogy a kérdező szerint minden autós kamerának tökegyforma a menüje, másik, hogy a kérdező barkóbázni akar, és azt várja, hogy mi találjuk ki, hogy neki milyen autós kamerája van.


Ja, nem, egy harmadik is az eszembe jutott: rtfm.

2016. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát ha hiszed,ha nem,elolvastam azt a k...használati útmutatót.Másképp nem tudtam volna akár a felbontást,akár a dátumot,stb..beállítani.

Egyszerűen arra lettem volna kívácsi,hogy melyik angol szó utal a felülírásra.

Mindenesetre köszönöm a "segítséget"!

2016. máj. 28. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Na akkor tisztázzunk valamit. Nem tudtuk, hogy angol nyelvű a menü, mert nem vagyunk gondolatolvasók. Nem tudtuk, hogy neked a felőlírás angol megfelelője kell, mert nem vagyunk gondolatolvasók. Még mindig nem tudjuk, milyen tipusú kameráról van szó, mert... igen, nem vagyunk gondolatolvasók.
2016. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként a neten található rengeteg fordító valamelyikébe nem tudtad beírni, hogy felülírás?
2016. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt tudom,hogy pld.egy angol software-ben,ami a PC-n fut az "owerwrite"a felülírás,de egy kamerábam is így van-e ez jelölve?

A kamera nem egy csúcsmodell.Ezt kaptam,egyelőre ezt használom.

Egyébként itt van a kamera leírása:

[link]

2016. máj. 28. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!