Milyen visszapillantóba integrált autós kamerát javasolnátok?

Figyelt kérdés

Autós kamerát szeretnék venni.Csak és kizárólag visszapillantóba integrált érdekel.Aki használ ilyen kamerát,milyen márka,típus,hogy működik,megéri-e,ilyesmi kérdésekre szeretnék választ kapni.Ha linkelni is tudnátok,esetleg referencia videót,az sem lenne hátrány.Max 20.000-et tudok rászánni.Lehet ennyiért normálisat kapni?

Sok helyen találtam ilyen kamerát,de nem tudom,jó-e.A másik baj,hogy pl márkát nem nagyon írnak.Autós kamera,ennyibe kerül,ezt meg ezt tudja,de hogy milyen márka.....ezzel szemezek :

[link]


2016. aug. 15. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A max 20 ezerbe az fér bele:

[link]


vagy ez ha hátsó kamera is kell:

[link]

2016. aug. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 JulesTS ***** válasza:

Nem tudom, hogy aktuális-e, de 20eFt alatt is van olyan amit érdemes megvenni, de nem az amit linkeltél.

Minimum feltétel a Novatek 96650 chipset és az AR0330 szenzor. A legolcsóbb ilyen kamera a G1W ami 12..13eFt-tól indul az Ebay-en. Picivel drágábban van a B40-es ami sokkal diszkrétebben lehet felrakni, nagyobb a látószöge és emiatt a széleken a torzítása is... Mindkettőből a "C"-s verziót érdemes venni (akksi helyett kondi van benne).

Ezek:

[link]

[link]

Gyengébb chipsettel nem érdemes kamerát venni, mert a 1080P-t csak papíron tudják, 720P-ben rögzített felvétel is életlen pixeles lesz...

2016. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dashcamtalk.com is DOWN for everyone.

It is not just you. The server is not responding...

2016. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!