Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek az Ebay-es...

Mi a véleményetek az Ebay-es objektívekről?

Figyelt kérdés

Megérik megrendelni őket? Valakinek volt már tapasztalata vele?

Tanácsokat is szívesen fogadok. Nikon D3100-re kellene minimum 200mm-es.



2016. aug. 15. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Árban ugyanott van, mint ha itthon vennéd meg, számolj utána, ami nem EUs arra jön a vám, postaköltség és még lehet, hogy lutri az egész. Vagy full kamu. Szerintem ebayről nem szabad drága dolgokat venni.
2016. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 acelsziv ***** válasza:
Osztom az első véleményét, de te mire gondoltál? E-bayen pl Nikon, Tamront venni, vagy ezek a kínai cuccok érdekelnek, amik 600-1200 -nak hirdetik magukat 30k -ért?
2016. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Drágább holmiknál én sem távolkeletről rendelem meg, hanem az EUból. Érdekes, hogy még innen az euból is ki lehet fogni jóval olcsóbb új cuccokat amelyek csak idehaza nagyon drágák.

Többször rendeltem egy német kisváros jól felszerelt fotósboltjából kb. 20-25%-kal olcsóbban.

2016. aug. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gergoap ***** válasza:
Én pedig sosem fizettem még ÁFÁt, vámot. Az eladók normálisak, nagyobb értéknél is azt írják rá a csomagra, hogy értéke: 20 dollár.
2016. aug. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

acélszív: Nem a kínai cuccokra gondoltam, hanem ol. Tamron obikra:)

2016. aug. 19. 19:07
 6/6 acelsziv ***** válasza:
árban nem igazán vagy beljebb. Én is néztem már ebayen is, amazonon is. Közel azonosak az árak, de ha pl adódik egy garis probléma azt hogy érvényesíted egy kis vitaminfigurán a bolygó túlfelén?
2016. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!