Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák

A kérdés

SONY DSC-H400 digitális fényképezőgépről véleményeket szeretnék ha írnátok. Manuális módban például van rajta?

Az egyik leírás nem taglalja egyáltalán a manuális módot,a másik írja hogy van.Most akkor melyik állítás az igaz? Nekem manuálisan állítható rekeszérték, és blendenyitás kell.Egyébként nem vagyok valami nagy szakértő ezért kérdezek.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Sony, fénykép

2016. aug. 28. 18:51  Privát üzenet  

A válasz

A tárcsán van M betű, tehát van manuális mód, és ahogy olvastam, a blende és a záridő állítható, B záridő viszont nincs.

(blende=rekesz).

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. aug. 30. 21:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem,nagyon szépen köszönöm.Sokat segítettél.

# 2/2Időpont 2016. aug. 31. 18:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Digitális fényképezőgépről hogyan lehet másodszor is letölteni egy képet? (A letöltött kép valószínűleg software hiba (? ) miatt törlődött egy egész mappával együtt. ) A...
Kinek mi a véleménye a Panasonic Lumix DMC-FZ72 fényképezőgépről?
Samsung NX300-as fényképezőgépről melyik Digitális Fotó magazinban találok értékelést/tesztet?
Mit gondoltok a Fujifilm FinePix JX650 digitális fényképezőgépről?
Fujifilm t500-ról digitális fényképezőgépről vélemények?
Panasonic DMC-LZ40 digitális fényképezőgépről vélemény/tapasztalat?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Fényképezőgépek, kamerák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!