Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet ajánlan...

Milyen fényképezőgépet ajánlanátok kezdő, amatőr fotósnak?

Figyelt kérdés
egyelőre csak kompakt fényképezőgépre gondoltam, hobbiszinten szeretnék fényképezni
2016. szept. 12. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Határozz meg egy kb ársávot, mert anélkül nehéz belőni. Én is hobbi szinten fotózok és egy 120 ezres bridge gépet vettem, de másnak ez az összeg túlságosan sok lehet.
2016. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kb 50 000-100 000 Ft értékben
2016. szept. 12. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Panasonic FZ-200

[link]


Szuperjó Leica lencse, 2.8-as fényerő a teljes zoom tartományban, vakupapucs, RAW, temérdek funkció, mindent tud amit kell.

2016. szept. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Gondolkozz használtban is.

A tükörreflexes gépek igen hosszú élettartammal bírnak.

Én pont ma vettem egy tökéletesen működő 17 éves analóg gépet. Persze mindennek nagyon nézz utána, kérdezz stb.

2016. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdő, amatőr fotósnak nem ajánlanék tükörrefiset. Inkább egy jó bridge gépet, vagy ha cserélhető optikás kell, akkor MILC
2016. szept. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!