Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet lenne...

Milyen fényképezőgépet lenne jó választás megvenni 150 ezer forint körül?

Figyelt kérdés
A 150 ezer forintot csak a vázra értem.

2016. szept. 28. 19:38
 1/1 anonim válasza:
Hello, a jó fénykép elkészítése főleg rajtad és az objektíven fog múlni, a fő dolog tehát az objektív lesz. Minden cserélhető objektíves váz tud gyönyörű fotókat készíteni jó obival. Én pentax k-50et használok, ami kb 120-130 és jóval több tudást ad ennyi pénzért mint a canon nikon. Pl por és vízálló, két tárcsája van, van szenzorstabiliztora, ami nagyon fontos hogy ne legyenek homályosak a képek, valamint előny ,hogy felmennek rá a régi manuális objektívek, amik fantasztikusak, ugyanazt a képminőséget megkapod mint a mostani objektívek, csak potom összegért. A k-50 hez hasonló gép a canon nikon vonalon a 70d és a d7100. Tudásban ugyanazt gyújták csak 200ezerért. Javaslom még a sony milceket is, kicsik könnyűek, és azok is fantasztikus gépek. Én azt mondom hogy vegyél egy pentax k-50-et és hozzá egy 50 1.8 da objektívet, ha sony vonalon akarsz menni, akkor egy a6000-et, ha nikon akkor d5200(de a nikonhoz elég drágák az obik), ha canon vonalon akkor 700d. De a legjobban a pentax-al és a sonyval járnál, ezekhez viszont kisebb a hazsnáltpiac, de tudásban és ár érték arányban jóval többet nyújtanak. [link] egyébként azt sem mindegy mit akarsz fotózni, sport , portré, utcafotók?
2016. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!