Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen szempontokat ajánlott...

Milyen szempontokat ajánlott szem előtt tartani objektív vásárlása esetén?

Figyelt kérdés
Egy Canon gépem van, amihez szeretnék egy "jobb fajta" obit venni. Az olcsóbb fajtákat nem érdemes megvenni, vagy azt hanyagoljam? (Pl 50.000-ért egy 50-200mm-est)

2016. okt. 16. 09:02
 1/5 A kérdező kommentje:
*Az olcsóbb fajtákat érdemes megvenni, vagy hanyagoljam?
2016. okt. 16. 09:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, én Canon EF vagy EF-S bajonettel nem ismerek 50-el kezdődő tele zoomot.
2016. okt. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2016. okt. 16. 10:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztosan alapszínű tintával írtad oda, hogy "Bocs, elnéztem/elgépeltem, tehát erre gondolok:", azért nem látom.

Ami a linkelt objektívet illeti, 25-ért hirdettem meg használtan az enyémet, annyiért el is vitték. Annál többet nem is ér (12 éve 70 ezerért árulták, a szürke importőrök, akkor az volt a legolcsóbb, de még elviselhető tele :D ). Semmi baj nincs vele, csak olyan kis erőtlen, kontraszttalan, kilúgozott képe van. Napfényben ez még akár jól is jöhet, de kevésbé harsány megvilágításnál erős utómunkára van szükség, kontraszt, szaturáció, stb.

2016. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mire szeretnéd leginkább használni?

Ebben ez a cikk segíthet: [link]

2016. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!