Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Objektívet vennék főként...

Objektívet vennék főként portrékhoz, lehetőleg olcsóbban mint ahogy általában M. o-n árulják. Ezek közt (lent) melyik hirdetés lehet megbízható?

Figyelt kérdés

110 000 ft-om van rá, Canon EOS 1200D-re lesz. Kültérhez műteremhez egyaránt használnám. A Canon 85mm f/1.8 tűnik számomra kihasználhatónak, (és egy m42es obit szereznék még a későbbiekben a szép bokeh miatt) ,de vacilálok még hogy mi lenne ha 2 az 1-ben megoldással , rendelnék egy Petzval Lomography típúsút mert jobbnak tűnik az m42eseknél, viszont lehet hiányozna a canon féle letisztultabb háttér elmosás lehetősége, + állvány nélkül egyelőre a Petzval-lal nehezebb lenne jó minőségű képet készíteni. Ti mit/melyiket ajánlanátok?

Ebayen sokat árulnak, de néhány darab nekem már hihetetlenül olcsónak tűnik, vagy szerintetek valamelyik megbízható lehet ezek közül is?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2016. okt. 18. 02:47
 1/4 anonim ***** válasza:
EU-n kivül megy rá még vám+áfa, drágábban jössz ki, mintha itt megvennéd
2016. okt. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jaja, és én azért ennyire nem bíznék az ebayban.


figy, keresd meg a nagykert vagy nemtom ezek hogy működnek, importőrt, akárkit, azaz az első láncszemet, és tőle feltételezhetően 50% alatt meg tudod vásárolni (mi rengeteg dologgal csináltuk így, amikor csak kellett vmi, mindig irány az importőr direktbe, mert speciális mentőként nem vagyunk eleresztve, és nagyjából mindig meg is tudtuk szerezni a dolgokat a kiskerek kikerülésével, emlékszem, voltak elektronikák, amiket 30-40%-ért is, és még így is hivatalos, ÁFÁ-s maradt, gondold el mennyi lenne, ha még azt se kérnéd :D)

2016. okt. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez álom, a hivatalos Canon forgalmazó drágább mint bárki más az országban. Használtan sem tudsz az új ár 70-80%-a alatt vásárolni. Én inkább az angol ebayt nézném, tavaly vettem ott relatíve jó áron(500kHUF alatt) egy majdnem új 5D Mk3-at.
2016. okt. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztosan nem vennék ebayen objektívet. Kicsit megdobálja a posta, aztán örökké tart majd a vita, hogy miért homályos a képe és ki fizet a másiknak. És akkor a vám még az ÁFA még szóba se került.


Akkor már UK Amazon, a font beszakadása óta meglepően olcsó pár dolog és EU-n belül vagy, EU garanciákkal.

2016. okt. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!