Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szerintetek jó választás...

Szerintetek jó választás lenne egy Nikon L340 kezdőknek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 7. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért többet ne várj!
2016. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha komolyabban szeretnél fotózni tanulni akkor olyat vegyél amin van manuális mód: idő és rekesz előválasztás.
2016. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló te milyen gépre gondoltál?amúgy igen egy kicsit komolyabban szóval olyan komolyabban is meg nem is :D
2016. nov. 7. 20:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bridge fényképezőket nézz ott van olcsóbb is, ott megtanulhatod, hogy milyen beállítások vannak, de ha csak szimpla fotókat akarsz készíteni, úgy olcsóbb a beletanulás, digitálissal is elég klasszul lehet működni, pl rérzel-e? Vagy hogy mennyire látod meg a témát vagy mellélősz, arányok stb stb minden ilyrsmire elég a digitális.
2016. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából én úgy akarom használni hogy havonta 1-2x elmenni egy napra fényképezni meg iskolás dolgokra meg persze kirándulások :) :D és elejétől fogva azt terveztem hogy Bridget veszek, és mellesleg 50ezret szeretnék rá költeni esetleg van valami ötleted hogy melyiket vegyem meg?
2016. nov. 7. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ez több, mint 50 ezer, de ez mar egy "jobb" bridge gép, szerintem ennél olcsóbbat nem érdemes venni.

2016. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és a Fujifilm FinePix S4500-ről van valami vélemény?(ezt az nővérem ismerőse használja és egyszer kiprobálhattam és nekem azért az tetszett)
2016. nov. 7. 23:51
 8/10 [OP]Destroy-man válasza:
Ha tényleg komolyabban akarsz fényképezni, akkor csakis egy DSLR gép jöhet szóba.
2016. nov. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én azt értem de en utána olvastam es a tükörreflexeset nem nagyon ajanlak kezdőknek (en úgy olvastam)
2016. nov. 8. 08:52
 10/10 A kérdező kommentje:
Es ha ez nem jönne össze 50ezerert 80van ért mar lehet találni igaz? Mert akkor várok vele husvetig:D
2016. nov. 8. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!