Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hol találok ötletet esetleg...

Hol találok ötletet esetleg nyertes pályázatot?

Figyelt kérdés
Szóval egy amatőr fotópályázaton veszek részt a Föld napja alkalmából,ahol a pályázat témája a Föld.Szeretnék nézni régebbi ehhez hasonló pályázatokat,hogy ötletet gyűjtsek esetleg ha ti nektek is van valami ötlet a fotóval kapcsolatban(hogy miről,esetleg hogyan stb.) azt szívesen meghallgatnám. Előre is köszönöm.

2017. márc. 3. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy egy ilyen pályázaton a Te ötleteidre kíváncsiak és nem arra, hogy mit tudsz másokról lemásolni?
2017. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már maga a kérdés is egy hülyeség. Mert ha már mi adjuk neked az ötletet akkor mi is jelentkezhetnénk és már azt sem értem hogy miért jelentkeztél ha nincs saját ötleted. Meg kell tanulnod kreatívan gondolkodni és nem mástól lopni az esetleges sikert. Ha senki sem ír neked akkor remélem tanulsz az esetből, és elmondom hogy nekem van egy nagyon jó ötletem, és el is mondom. Pont annyi pénzért amennyiért el tudnám adni azt a képet.
2017. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van ötletem, felszerelésem, amit tudok is használni.

A kép is elkészült.

Beküldjem a nevedben?

2017. márc. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sajnos a többieknek igazuk van. persze Picasso is megmondta (állítólag), hogy a jó művész másol, a zseniális lop. de azért az sem mindegy, hogyan teszi valaki.


legalább annyira légy eredeti, hogy arra magadtól jössz rá, hogy honnan és mit kéne másolnod, lopnod, kölcsönöznöd, vagy miből érdemes ihletet merítened!


nem vélteltelnül mondják egyébként, hogy az írás (és a fényképezés is) az olvasással kezdődik. olvass elgondolkodtató (nem technikai, hanem szellemi, filozófiai) írásokat, amik beindítják a képzeleted, fantáziádat, amitől mondanivalód lesz, nézz sok-sok fényképet és festményeket, amik fejlesztik a látásmódodat, képi világodat, vizuális kultúrádat és aztán a kialakult képi világoddal fejezd ki a fejedben megformálódó gondolatokat.

2017. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neked zeneszerzőnek kellene menned. Annak már a nevében is benne van, hogy "szerzi" a zenét. (Ezzel nem őket akarom minősíteni!)
2017. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!