Canon AF pont hiba, nem villan. Tipp?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy Canon, és az AF-pontok automatikuson vannak, de hibába állítom manuálra, akkor is csak halványan villognak, alig látni főleg fényben... ott semennyire se. Eddig jó volt, csak most hogy utaztam és táskában volt utána lett ilyen. Nem volt rajta objektív , de dobozban volt szóval a prizmát semmi sem bánthatta, amin látni az AF-pontokat. Tipp mi lehet a baja?
2017. ápr. 1. 20:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem a kereső fókusz ment el, mert hiába csavargatom semmi...
2017. ápr. 1. 20:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű elromlott. De ezért nem érdemes szervízbe vinni hogy megjavítsák sok tízezer forintért, használd liveview módot és ott állítgasd az AF pontokat. Jobban merül majd az aksi.
2017. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az AF pontok megvilágítását ki is lehet kapcsolni.Szóval ez önmagában nem befolyásolja a gép működését.Ha a fotókon van fókusz,akkor én nem foglalkoznék ezzel a problémával.
2017. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még garanciális a gép, csak érdekelt, hogy érdemes-e megvárnom azt a 3 hetet, amit a szerviz szórakozik.
2017. ápr. 2. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!